Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář

Reference prodávajících

Na této stránce naleznete reference klientů, kteří s námi prodávali svoji nemovitost. Pokud chcete i Vy prodat svoji nemovitost bez starostí, rychle a za dobrou cenu, kontaktujte nás.  Více referencí na naši práci najdete na našem Facebooku - www.facebook.com/callidoreality.

 

Z několika realitních kanceláří jsme na prodej rodinného domu v Praze-Strašnicích vybrali Callido Reality, s.r.o. a byla to po všech stránkách šťastná volba.

Ing. Tomáš Prčík se projevil jako zkušený makléř, který nám pomohl se všemi přípravami na prodej, doporučil odborníky na potřebnou dokumentaci (PENB, revize komínu, design interiéru domu a focení pro inzerci, projekt pro představu možné přestavby domu aj.), ale také zajistil zápisy v katastru nemovitostí, dále inzerci a osobně se zúčastnil vyklízení vybavení místností a doporučil úpravy okolí domu. Organizoval mnohé prohlídky domu a vždy byl dochvilný a spolehlivý. Měli jsme štěstí, že se brzy našel vhodný kupec. Po sepsání kupní smlouvy nám pomohl s převody: energie, odvoz komunálního odpadu apod. Dá se říci, že s námi prožíval celý náročný proces, od příprav až do samého konce – předání domu novému majiteli.

Děkujeme za tuto zkušenost a vřele doporučujeme jmenovanou realitní kancelář a spolupráci s panem Prčíkem.

Miluše Jaklová, Praha

 

Díky zcela profesionálnímu přístupu pana Ing.Prčíka byl náš byt prodán již po několika dnech a za částku výrazně vyšší, než jsme očekávali.

Komplexní služby, které jinde obvykle nenajdete, počínaje návrhem úprav pro zvýšení prodejní atraktivity nemovitosti, přes zajištění realizace těchto úprav, až po samotný prodej, zahrnující skvěle zpracovanou nabídku, jednání se zájemci, i všechny následné formální úkony a podklady. 

Výsledkem je maximální spokojenost všech zúčastněných.

Děkujeme,

Pavel Říha, Třebotov

 

Vážený pane Ing  Prčíku,

velice Vám děkujeme za úspěšně zrealizovaný prodej našeho bytu v Praze 5. Spolupráce s Vámi byla na velice vysoké odborné úrovni. Poradil jste nám jednak obchodně jak nejlépe nastavit cenu za prodávaný byt, tak i technicky co vylepšit, aby se zájemcům líbil. Zaujal nás Váš přístup, kdy jste udělala velice podrobný průzkum trhu prodaných nemovitostí v okolí a na základě těchto informací jsme se s Vámi domluvili na exklusivním zastupování. Cenu jsme spolu s Vámi nastavili tak, že prodej proběhl velice rychle a dobře.

Našel jste skvělé kupující.

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Moc Vám děkujeme a pokud někdy příště budeme opět něco podnikat s nemovitostmi, rádi se na Vás obrátíme.

manželé Rupešovi, Praha

 

Spolupráce se společností Callido Reality, s.r.o., kterou zastupuje pan Ing. Prčík, jakožto i její makléř, je pro mne velmi dobrou zkušeností při prodeji nemovitosti. Pan Ing. Prčík mi byl doporučen jako zkušený, precizní, korektní a spolehlivý profesionál. To vše mohu jen potvrdit a přidat navíc, že jeho servis v prodeji naší nemovitosti byl nad rámec běžných služeb realitních kanceláří při zprostředkování prodeje bytu. S čistým svědomím budu doporučení na firmu Callido Reality předávat dál.

Martin Matula, Praha

 

Před několika měsíci jsme se s manželem rozhodli prodat byt v Praze 5. Celý proces prodeje a převodu velmi profesionálně zajistila právě firma Callido reality. Finanční zisk z prodeje bytu předčil naše očekávání. Oba jsme s manželem velmi pracovně vytížení a tak bylo ideální i to, že jsme mohli veškeré zařizování s převodem nemovitosti nechat na Ing. Prčíkovi.  Aktuálně hledáme byt ke koupi, znovu s pomocí právě Callido reality. Věříme, že vhodnost vybrané nemovitosti nám nejlépe posoudí opět oni.

 Služby Ing. Tomáše Prčíka můžeme vřele doporučit, a pokud se v budoucnu naskytne příležitost, na nikoho jiného se obracet rozhodně nebudeme.

MVDr. Michaela Riedlová, Eduard Ptáček, Praha

 

Realitní kancelář všem doporučuji, z mého pohledu poskytuje služby zcela nad rámec očekávaný od RK. Nabízí dokonalý odborný servis, zákazníka vede, poradí a zajistí vše potřebné. Ideální společnost pro lidi, kteří mají minimum volného času a vysoké očekávání od svého obchodního partnera. 

Darina Šťastná, Praha

 

 

 

 

Oceňuji zejména „hotline“ přístup, tedy okamžitý, dlouhodobé zkušenosti a individuální přístup, kdy se plně projevuje znalost klienta a jeho potřeb.

Bedřich Kotek, Praha

 

Společnost Callido nám byla doporučena naší finanční poradkyní, která měla s touto společností již pozitivních zkušenost při sjednávání několika obchodů v minulosti. Výhodou bylo, že k prvnímu kontaktu mezi námi a ředitelem firmy ing. Tomášem Prčíkem došlo poměrně dlouhodou dobu před plánovaným prodejem bytu. Bylo tedy dost času připravit ideální strategii obchodu.

Již při prvním rozhovoru s ředitelem společnosti jsem nabyl přesvědčení, že pozitivní reference v ničem nepřeháněly. Pan ředitel Prčík velmi přesvědčivě vyložil celou svou strategii prodeje nemovitostí. Jak se později ukázalo, předestřel nám velmi progresivní a moderní způsob prodeje. Ihned od počátku byl kladen důraz především na správné načasování prodeje, na pořízení fotodokumentace bytu profesionálním fotografem v optimálních světelných podmínkách a především na maximální odosobnění celého prostoru s dokonalou předprodejní přípravou interiéru. Pozitivem v našem případě bylo,  že jsme mohli celý byt opustit dostatečně dlouho před vlastním prodejem. Mohli jsme proto odstěhovat maximum nábytku a všech osobních doplňků, provést základní rekonstrukční drobnosti (především kompletní vymalování), opravu všech drobných poruch, dokonalý úklid bytu, balkonu i přilehlých společných prostor. Všechny tyto úpravy a drobné investice se ve svém důsledku nepochybně a jednoznačně vyplatily. 

Velmi profesionální a racionální přístup byl uplatněn i při inzerci bytu na realitních serverech. Výsledkem této fáze byl překvapivě velký počet zájemců již v prvním týdnu poté, co se byt v nabídce objevil. Nedovedu si zpětně představit, jak by se při chodu rodiny se dvěma malými dětmi daly realizovat prohlídky bytu se všemi těmito zájemci. Pan ředitel Prčík i další zaměstnanci firmy, jmenovitě ing. Olga Koufidaki prokázali vysokou úroveň práce i při zabezpečení veškeré administrativy spojené s vlastním prodejem bytu. Komunikace mezi kupující a prodávající stranou probíhala zásadně prostřednictvím firmy, veškeré dokumenty byly připraveny profesionálně, bezchybně, takže vyžadovaly pouze drobné a spíše logistické korekce. Stejně bezproblémově probíhala i komunikace s najatou advokátní kanceláří.  Za velmi pozitivní moment považuji také zasílání pravidelných  týdenních zpráv o vývoji celé záležitosti.

Závěrem tedy můžu jednoznačně konstatovat, že spolupráce s firmou Callido při prodeji naší nemovitosti byla bezproblémová, moderní a především velmi efektivní.

Doc. MUDr. Petr Urbánek,CSc., Praha

 

Callido mi dokázalo poradit při prodeji nemovitosti v rámci nastavení prodejní ceny a načasování prodeje. Jejich pohled na obchod s nemovitostmi považuji za velice propracovaný a postavený na zkušenostech a statistických datech.

Dlouhodobé působení v tomto oboru pouvažuji za velice důležité. Díky Calliďáci.

Ing. Eva Šobáňová, Praha

Spolupráci se společností Callido jsem využila při prodeji bytu. Velice kladně hodnotím nejen realitní servis, ale zejména finanční a právní poradenství. S odstupem času však za nejpodstatnější považuji přímý, profesionální a korektní přístup ke straně prodávající i kupující. Společnost Callido mohu s klidným svědomím doporučit a v případě potřeby opět využiji jejich služeb.

Romana Nováčková, Praha

 

Pracovníci firmy Calido byli komunikativní, jednali seriózně a s profesionální lehkostí. Setkávali jsme se s ochotou, vstřícností a zároveň důsledností, což jsme velmi oceňovali. Překvapovala nás jejich časová pružnost a připravenost zareagovat na změnu situace, či na nový podnět. Dokázali precizně odhadnout situaci, poradit nám abychom dělali při prodeji nemovitosti efektivní kroky. Šetřili náš čas i naše prostředky. Respektovali naše priority, chovali se vůči nám zodpovědně a mohli jsme se vždy spolehnout na smluvenou dohodu. Naše dohody měly jasnou strukturu, byly přehledné a všem krokům jsme rozuměli. Kdykoli jsme se s pracovníky mohli spojit a projednat další návaznosti. Byli snadno dostupní a reagovali ochotně a rychle na naše podněty a dotazy. Scénář naší spolupráce probíhal podle plánů. V případě potřeby docházelo i k urychlením. Mohli jsme se spolehnout na čestné jednání pracovníků firmy a po celou dobu spolupráce jsme měli důvěru, že hájí naše zájmy. Jsme přesvědčeni, že pracovníci Callida jsou odborníci v otázkách ekonomických, právních i v mezilidské komunikaci.

Gůrová Kateřina, Praha

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář
Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo