Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář

Jak si koupit větší byt nebo postavit rodinný dům, když na něj potřebujete peníze z prodeje svého současného bydlení

Vyrostly Vám děti - další je navíc ještě na cestě?:-), a tak potřebujete větší byt? Nebo si chcete radši koupit nebo postavit dům? Jenomže na něj nejdřív potřebujete peníze z prodeje bytu, ve kterém teď bydlíte? A potřebujete to všechno udělat tak, abyste si nemuseli hledat nějaké dočasné bydlení, dvakrát se stěhovat, nebo bydlet nějakou dobu u rodičů?

Řešení je jednodušší, než možná čekáte. Prostě se nejdřív přestěhujete do nového bydlení a pak prodáte to současné.

Jde to udělat docela jednoduše. A Callido Vám při tom může pomoci:

  1. Nejdříve nás navštivte. Abychom předem naplánovali nejvhodnější hypotéku.
  2. Potom si vyberete nové bydlení – větší byt, dům, nebo pozemek a projekt domu.
  3. Pak Vám vyřídíme hypotéku, u které použijeme jako zástavu zprvu Váš současný byt.
  4. Koupíte si nový byt nebo postavíte dům.
  5. Přestěhujete se.
  6. Prodáme Váš současný byt bez starostí a za výhodnou cenu.
  7. Splatíte většinu hypotéky z prodeje svého současného bydlení.

Důležitý je výběr hypotéky

Prvním krokem bude výběr hypotéky – hlavně podle toho, jestli budete chtít mít mezi přestěhováním do nového bydlení a prodejem současného bytu spíš nižší měsíční výdaje, nebo co nejrychleji splácet hypotéku.

Některé banky nabízejí pro situaci „stěhování do většího“ speciální produkty, které bývají často ale dražší. Takže může být výhodnější sáhnout po běžné hypotéce.

I ohledně výběru hypotéky při stěhování do většího se na nás můžete obrátit. Callido Reality vznikla jako sesterská společnost Callido Finance – ve své době podle našeho názoru jednoho z nejkvalitněji pracujících hypotečních zprostředkovatelů na českém trhu. My sami Vám v Callidu Reality s výběrem hypotéky vlastními silami nepomůžeme, ale z dob, kdy jsme seděli s kolegy z Callido Financí ve společných kancelářích, nám zbyly kontakty na skvělé hypoteční specialisty. Ke kterým máme díky už více než desetileté spolupráci důvěru. I Tomáš Prčík, současný majitel Callido Reality (a dřívější majitel a ředitel Callido Financí) říkává, že „Naším někdejším hypotečním kolegům důvěřuje, protože si je sám vychoval.“

Nemusíte proto trávit hodiny času procházením webů a návštěvami poboček bank, abyste zjistili,, která Vám poskytne nejvhodnější hypotéku v situaci, kdy potřebujete prodat malý byt, ve kterém bydlíte, na to, abyste si koupili větší.

Naší bývalí kolegové z Callido Financí Vám pomohou vybrat vhodnou hypotéku na jednom místě.

Nové bydlení můžete koupit výhodně. A bez skrytých vad

I hledání Vašeho nového většího bytu nebo domu Vám hodně zjednodušíme. Na jedné konsultaci Vás naučíme poznávat důležité vady nemovitostí, abyste je uměli na prohlídce poznat, a poradíme Vám, kde můžete rychle zjistit srovnávací ceny, abyste svůj nový dům nebo byt koupili výhodně.

Současný byt prodejte výhodně. Abyste pak spláceli málo

Potom, co se přestěhujete do nového bydlení, bude důležité prodat současný byt rychle a bez zbytečných slev. Přece jenom, po určitou dobu „potáhnete“ finančně dvě domácnosti.  A o co lépe prodáte, o to méně budete v budoucnu splácet.

Jestli se prodeji nechcete sami věnovat, protože máte náročné zaměstnání a máte málo času, rádi Váš byt prodáme. V Callidu aktivně využíváme znalosti a zkušenosti, které umožňují prodat nemovitost s vysokou pravděpodobností za nadprůměrnou cenu.

Nedělejte si víc starostí, než je nutné

Jestli se potřebujete přestěhovat do většího, nemusíte si hledat dočasné bydlení, dvakrát se stěhovat, ani bydlet na čas u rodičů. Nechte nás, ať si děláme starosti za Vás:-). Stačí, když nám zavoláte na 775 70 60 10 nebo vyplníte následující formulář.

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář
Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo