Reference kupujících

Callidoreality je nezávislým zprostředkovatelem prodeje nemovitostí. Snažíme se vždy přivést obě strany obchodu k vzájemně výhodné dohodě. Přečtěte si zkušenosti klientů, kteří si u nás koupili nemovitost. Více referencí na naši práci najdete také na našem Facebooku - www.facebook.com/callidoreality.

 

Pan Inženýr Prčík své práci rozumí, obětuje jí i svůj volný čas a snaží se maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Dobře se nám s ním spolupracovalo a jeho realitní kancelář mohu všem doporučit.

Otakar Sedláček, Praha

 

Služby společnosti Callido Reality využívali prodejci nemovitosti, kterou jsme si koupili. S prací realitního makléře jsme však byli velmi spokojeni. Platilo vše, na čem jsme se domluvili, dodrželi všechny dohody a termíny, zařídil vše potřebné. Tuto firmu doporučujeme.

manželé Budilovi, Praha

 

Přes společnost Callido jsme kupovali byt. Veškerá spolupráce a komunikace byla bezproblémová a bezchybná. Velice si ceníme odborných znalostí pana Prčíka a jeho snahy najít vždy to nejlepší a nejrychlejší řešení. Díky společnosti Callido jsme ušetřili spoustu času – vyřizovali za nás vše na katastru, pomáhali s vinkulací a pojištěním nemovitosti a zajistili za nás i převod elektřiny. Během celého období jsme byli pravidelně informování o aktuálním stavu procesu koupě a převodu bytu prostřednictvím každotýdenních reportů. Velmi důležité pro nás bylo to, že vždy platilo vše, na čem jsme se domluvili. Společnost Callido a pana Prčíka můžeme jednoznačně doporučit, byli jsme velice spokojeni.

Helena Sekalová, Jesenice

 

Spolupráce s realitní kanceláří Callido byla od prvního okamžiku a první schůzky při prohlídce bytu zcela bezproblémová. Protože jsem už předtím měl řadu zkušeností z předchozích prohlídek bytů s jinými realitními kancelářemi, zaskočila mě nebývalá ochota ze strany pracovníků společnosti Callido. V každé situaci se mi pracovníci realitní kanceláře snažili vyjít vstříc a poradit ve věcech, ve kterých jsem neměl jakožto lajk až takový přehled. Problém nebyla ani opakovaná prohlídka vybraného bytu a získání potřebných informací o něm. Pokud se v budoucnu rozhodnu ať už pro prodej nebo koupi nemovitosti, určitě se rád obrátím znovu na společnost Callido a nemám sebemenší problém ji doporučit svým přátelům. Díky za ochotu, přeji spoustu dalších spokojených klientů.

Čepelák Lukáš, Praha

 

 

E-Book zdarma: Jak si vybrat realitku

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se určitě předem zeptat.