Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti

Jak vylepšit vzhled nemovitosti na prodej nebo na pronájem jenom pomocí odstranění několika kusů nábytku

Tomáš Prčík, 27. 12. 2023

V roce 2023 jsme prodali stylový rodinný dům ve Strašnicích z roku 1927. Dům byl plný starého nábytku a vybavení, které dost sráželo jinak příjemnou atmosféru domu.

Část nábytku, byť by presentaci domu při prodeji moc nepomáhal, jsme ale odstranit nemohli. Majitelé si ho chtěli ponechat a paní majitelka navíc v domě potřebovala i během prodeje bydlet.

Přání majitelů na to v domě část starého nábytku ponechat jsme splnili tak, že jsme z kusů, které si majitelé přáli zachovat, sestavili ve dvou místnostech domu jakousi expozici, která vypadala příjemně a ve které mohla paní majitelka při prodeji dál bydlet.

Expozice se nám podle mě docela povedla. Podívejte se naschvál na poslední fotku ve videu. Uvidíte sami, že je až kýčovitě vyvážená a hezká.

Gauč od Spojených uměleckoprůmyslových závodů

Mimochodem, při přípravě domu jsme možná objevili jeden poklad. Gauč vyrobený Uměleckoprůmyslovými závody, „československým předchůdcem Ikei“, jehož autorství připisujeme hlavnímu architektovi UP Závodů Jindřichu Halabalovi.

Poklady se při přípravách nemovitostí na prodej nebo na pronájem občas najdou:-).

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář
Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo