775 706 010
V pracovní dny od 10 do 18 hodin

Ukázky inzerátů

Prodej bytu 4+kk, Jeenice

Užijte si snídaně a grilování pod širým nebem, klidné bydlení a dostatek prostoru pro vaše děti.

Byt (4+kk) má velkou terasu (28 m2!) a prostorný světlý obývací pokoj s kuchyní a hezkým výhledem na okolní domy. Uspořádání bytu vám umožňuje mít ložnici a dva dětské pokoje, nebo ložnici, dětský pokoj a pracovnu.

Byt také poskytuje spoustu potřebného úložného prostoru. V bytě jsou vestavěné skříně v dobrém stavu, takže je nemusíte kupovat. A hlavně k němu patří velká komora na stejném patře (5,6 m2!), kde můžete uložit třeba jízdní kola, kočárek, koloběžky pro děti a spoustu dalších věcí.

Byt je ideální pro rodinné bydlení s malými dětmi.

Kromě vlastní terasy budete mít u domu k dispozici také část společné zahrady s dětským koutkem a posezením.  

Dům se nachází ve slepé ulici s minimálním provozem. Hned za domem je pole („louka“), kde je spousta místa pro volný pohyb dětí. Na podzim se zde dají pouštět draci a v zimě jezdit na běžkách. Milovníci kol a in-line bruslení ocení blízké cyklostezky.

V domě i v ulici je hodně dětí všech věkových kategorií, mezi kterými si mohou vaše děti rychle najít kamarády.

Za domem je také dostatek místa pro parkování.

V docházkové vzdálenosti najdete centrum obce s veškerou občanskou vybaveností - školy, školky, fitness, MHD, zelená zóna, rybník, dětská hřiště, kulturní centrum a další služby.

Podle našeho názoru je byt 4+kk perspektivní i jako investice. Většina „rodinných“ bytů v Česku má totiž uspořádání 3+kk. S rostoucími nároky na standard bydlení mají podle našeho názoru byty o dispozici 4+kk lepší šanci na cenový růst.

Zavolejte nám a přijďte se podívat.

Prodej bytu 2+kk, Praha - Českomoravská

Využijte současných nízkých úrokových sazeb a kupte si vlastní byt místo nájmu. Plaťte raději každý měsíc „na svoje“, než majiteli na nájem.

Tento byt je výhodný pro přechod z nájmu „do vlastního.“ Nemusíte do něj investovat, ale můžete začít rovnou bydlet.

Má totiž hezkou kuchyňskou linku a všechny důležité stavební součásti (koupelna, podlahy, vestavěné skříně) jsou ve velice dobrém stavu, takže Vás teď nebudou stát žádné peníze.

Velkou výhodou bytu je poloha u metra – 5 minut chůze od stanice Českomoravská, a vynikající možnost parkování na pozemku ve vlastnictví SVJ na dvoře domu.

Kousek od domu je obchodní centrum Galerie Harfa s 5D kinem, se spoustou obchodů a restaurací, a můžete chodit na Spartu do hokejové O2 areny.

Byt má vynikající dopravní spojení autem na Hradec Králové a Brno a vlakem na Moravu.

Dobré spojení je tramvajemi také v noci.

Přestaňte platit nájem a kupte si byt s výhodnou polohou pro aktivní život a zábavu v Praze.

Prodej bytu 2+1, Praha - Břevnov

Užijte si výhled do korun stromů. Asi byste to do bytu na Patočkově ulici nečekali, ale:

Byt je orientovaný do vnitrobloku se vzrostlými stromy. Díky tomu budete mít doma klid, když budete chtít. A budete si moct užívat výhled na stromy z kuchyně, obýváku i ložnice.

Byt je vhodný jako startovní bydlení pro mladý pár, který si raději chce splácet vlastní byt ve vyhledávané lokalitě, než platit majiteli peníze za nájem.

Nebo pro ubytování až čtyř studentů ve dvou samostatných pokojích se společnou kuchyní. Pronajímání studentům  poskytuje nadprůměrný výnos a kvalitnější „klientelu“ v porovnání s pronájmem menších bytů rodinám s dětmi, které mívají často hluboko do kapsy. K pronájmu bytu studentům nejsou potřeba prakticky žádné investice.

Byt je z investorského hlediska vhodný i díky kvalitnímu provedení některých stavebních prvků, které by dnes bylo velice drahé: parket, zárubní z masivu a dveří z kvalitních materiálů.

K bytu patří sklepní kóje na ukládání věcí, kol a sportovního náčiní.

Dům se nachází v oblasti Břevnova navržené podle již pokrokového regulačního plánu z konce první republiky, s nízkými okolními domy a spoustou parkových ploch.

Kousek od domu najdete supermarket Billa, poštu, budete moct chodit na procházky do rozlehlých zahrad Břevnovského kláštera a obdivovat Santiniho radikální baroko.

Do centra se dostanete tramvají 22, která jede každých pět minut, nebo tramvají 25.

Neváhejte. Nabídek bytů 2+1 v této ceně na Břevnově není mnoho.

Prodej bytu 2+kk, Praha - Nusle

Místo nájmu se přestěhujte do svého vlastního nového bytu. Už nyní můžete bydlet ve svém prvním bytě namísto vyhazování peněz za nájem.

Byt je orientovaný na západ, světlý a slunný, s kuchyní, která je jako nová. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a koberce. Koupelna je světlá s obklady s nadčasovým vzhledem.

Byt se nachází ve skvěle udržovaném domě se striktně udržovanou čistotou a pořádkem.

Lokalita nabízí možnost příjemných procházek vilkovou čtvrtí do Baarova parku. Pár minut chůze je také vzdáleno administrativní BB Centrum, sportoviště na Brumlovce, tenisové kurty Reitknechtka a Divadlo na Jezerce. Lokalita se nachází v blízkosti centra města – 5 minut autobusem na metro Budějovická nebo Kačerov; 12 tramvají na Museum nebo I.P:Pavlova.

Prodej bytu 1+kk, Jesenice

Neplaťte zbytečně nájem, i když jste zatím „single“, a kupte si hezký byt s výhledem do zeleně.

Byt má obývací pokoj s širokým francouzským oknem s krásným výhledem. Byt je (kromě TV) kompletně zařízený a má dostatek vestavěných skříní, takže do něj již nemusíte nic kupovat a můžete přijít rovnou bydlet. A k tomu šetřit nájem.

To ale není všechno. Pokud rádi jezdíte autem, potěší Vás, že před domem bývá dostatek volného místa na parkování v kteroukoli denní dobu.

V docházkové vzdálenosti najdete MHD, fitness i centrum obce.

Navíc má byt potenciál cenového růstu poté, co bude dostavěno metro do Písnice.

Prodej bytu 1+kk, Praha 5 - Lužiny

Užijte si pohodlné bydlení v Praze.

Světlý byt s krásným výhledem, pěšky na metro (Lužiny), spousta volného prostoru mezi domy (namísto předzahrádek), parkování u domu a nízké poplatky.

Navíc, kousek od domu je sportovní centrum (Jeremi), central park Prahy 13 (na lin-liny), pizzerie, Billa a obchodní centrum Lužiny.

Pokud jste mladí a bydlete v nájmu, nebo, pokud jste naopak rodiče, chcete uložit peníze a koupit byt pro děti, nebo pokud jste mimopražští a chcete dětem raději koupit byt s nízkými náklady a vydělat, než jim platit nájem, je tento byt ideální právě pro Vás.

Během několika let by měl být možný i převod do osobního vlastnictví.

Neváhejte a kupte, než Vás jiní předběhnou.

Prodej bytu 3+1, Praha 5 - Barrandov

Neutrácejte už peníze za nájem a kupte si vlastní byt pro sebe a svoji rodinu.

Barrandov nabízí krásné prostředí pro rodinné bydlení – dostatek volného prostoru pro děti, Prokopské údolí na in-liny, ježdění na kole a s kočárkem, kino, kavárny a nákupy na Andělu, školu,  potraviny a polikliniku pohodlně pár minut chůze od domu.

Do bytu se můžete rovnou nastěhovat. Stačí si vzít jen pár kusů nábytku ze svého současného bydlení. Užijete si krásný výhled z kuchyně a z „obýváku“ na stromy; výhodou je tichý dům, trávník za domem, kde si budou Vaše děti moct bezpečně hrát, a školka hned u domu.

Napište nám a přijďte se podívat.

Prodej bytu 3+kk, Praha 5 - Lužiny

Přestěhujte se do krásného nového bytu. Budete to mít pěšky na metro, do parku, do školy, i na in-liny.

Byt je ve vynikajícím stavu (!), takže se můžete rovnu nastěhovat. Má krásný velký obývací pokoj s terasou, kde si můžete dát večer kafe a povídat si s přáteli.

Ještě lepší na bytu je ale jeho poloha. Vaše děti budou chodit do školy pěšky. A jestli jsou ještě malé, tak Vy s nimi ráno do školky takyJ.

Pěšky to máte taky na metro, do velkého „central parku“, kde je potok, minigolf, cesty na in-liny. Kousek pěšky máte taky obchod, pizzerii, cukrárnu (s kamarádkou na kafe) a pivnici (s kamarádem na pivo). Kousek chůze od domu je i kostelJ.

Potěšíme Vás ale, i když místo chození radši jezdíte autem a hlavně jezdíte rádi autem nakupovat. Jednak k bytu patří garážové stání, takže ušetříte za údržbu auta, ale autem se i rychle dostanete k dalším „atrakcím“ – obchodním centrům na Zličíně.

Přijďte se podívat. Už za chvíli můžete mít hezčí byt.

Prodej bytu 4+kk, Jesenice - K Šátalce

Přestěhujte se do cenově příznivého rodinného bydlení v novém slunném bytě v komorním domě na klidném místě.

Byt 4+kk má prostorný obývací pokoj orientovaný na jih s balkónem, který majitelé využívali v létě na grilování. Uspořádání bytu Vám umožňuje mít ložnici a dva dětské pokoje, nebo ložnici, dětský pokoj a pracovnu. V bytě je hodně úložného prostoru ve vestavěných skříních. Celý byt je světlý, dobře udržovaný bez potřeby dalších investic, v zimě teplý s nízkými provozními náklady.

Byt je ideální pro rodinné bydlení s malými dětmi. Společná zahrada kolem domu obklopená vzrostlými stromy a keři poskytuje soukromí, oddělené klidné místo pro posezení, a dětský koutek pro bezpečnou hru Vašich dětí. V domě i v ulici je hodně dětí všech věkových kategorií, mezi kterými si mohou Vaše děti rychle najít kamarády. Okolí domu je klidné a tiché místo s malým provozem ve slepé ulici, se spoustou místa pro volný pohyb.

Dům, ve kterém se byt nachází, je krajní cihlový řadový dům s klidnou atmosférou (ticho, klid, bezproblémoví sousedé, žádný dlužník v domě, dodržování pravidel společného soužití) jen s 11 bytovými jednotkami. Dům je pravidelně udržovaný (majitel bytu byl předsedou SVJ), bez dluhů s aktuálním zůstatkem cca. 250 000 Kč na účtu SVJ.

K bytu patří plnohodnotná samostatně uzavřená garáž. Na příjezdové cestě k ní nemůže nikdo jiný parkovat, proto máte k dispozici dvě soukromá parkovací místa. V okolí domu je i tak dostatek dalšího prostoru pro parkování. Zastávka MHD je cca. 7 minut chůze od domu – pravidelné autobusové spojení do centra Prahy (metro Budějovická) ve špičce s intervalem až 5 minut nebo také směrem na metro Opatov.

Dům se nachází ve slepé ulici, která garantuje minimální provoz. Louka a pole za domem nabízí spoustu místa pro volný pohyb dětí nebo případně vycházky pejskařů. Na podzim se zde dají pouštět draci a v zimě chodit na běžky. Milovníci kol a in-line bruslení ocení blízké cyklostezky.

V docházkové vzdálenosti najdete centrum obce, s veškerou občanskou vybaveností - školy, školky, fitness, MHD, zelená zóna, rybník, dětská hřiště, kulturní centra, plavání dětí a další služby. V Jesenici najdete vše potřebné k dispozici. Všechny věkové kategorie zde nebo v její bezprostřední blízkosti naleznou kulturní a sportovní vyžití.

Prodej rodinného domu, Jesenice - Sluneční

Přestěhujte se do nového rodinného domu v klidné lokalitě se skvělou dopravní dostupností.

Dům má ideální velikost pro rodinné bydlení - prostorný obývací pokoj s kuchyní s přístupem na terasu, ložnici se šatnou (možno snadno předělat na druhou pracovnu), dva dětské pokoje, pracovnu v nejklidnější části domu, dvě koupelny a dostatek úložného prostoru. Je velice účelně uspořádaný bez zbytečného nevyužitého místa. To snižuje náklady na vytápění a Vy při koupi domu neutratíte peníze za nevyužitelný prostor. Dům má garáž (nižší náklady na provoz auta) přístupnou přímo z interiéru domu, což využijete hlavně v zimních měsících.

Jistě také oceníte terasu s pergolou pro posezení v létě venku u vína, grilování s přáteli, návštěvy a rodinné oslavy. Malý pozemek nevyžaduje náročnou údržbu. Na zahradu u domu je možné dát houpačku nebo pískoviště pro děti. Zahrada tak může být klidným a bezpečným místem pro hru Vašich dětí.

Obec Jesenice nabízí vše potřebné pro příjemné rodinné bydlení: dětská hřiště, školky, moderní základní školu, restaurace, sportoviště, obchody, lékárnu, zdravotnická zařízení i obecní úřad. S dětmi možná oceníte také blízkost zámeckého parku a zámku v Průhonicích a Aquaparku v Čestlicích.

Rychlé spojení s Prahou a okolními městy Vám zajistí MHD (autobusová zastávka 200 m od domu - směr Budějovická, Smíchovské nádraží, Opatov) a snadný přístup autem k pražskému okruhu.

Stránky