775 706 010
V pracovní dny od 10 do 18 hodin

Tipy a triky při prodeji nemovitosti

Tomáš Prčík, 26.7.2011

Pokud chcete mít jistotu, že budete při prodeji nemovitosti postupovat správně, jste na správné stránce. Níže naleznete přehled tipů a triků, které Vám pomohou prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Má Vaše nemovitost nějakou vadu, kterou chcete už dlouho opravit, ale nikdy jste na to neměli čas nebo chuť a teď, když ji prodáváte, tak si říkáte, že už to nemá smysl? Častá chyba prodávajících. Opravy drobných vad Vám na sebe při prodeji vydělají a ještě Vám něco zbude.

Víte, jak upravit prodávanou nemovitost před příchodem zájemců o prohlídku? Odpovědí je „efekt  hotelového pokoje“. Chcete vědět více? Čtěte dál.

Úprava okolí prodávané nemovitosti je velmi důležitá. Přečtěte si radu, která Vám za trochu peněz a času vydělá desítky tisíc navíc.

Kdy je nelepší pozvat zájemce o prohlídku? Odpověď naleznete v tomto článku.

Ozvalo se Vám první den po vystavení inzerátu mnoho zájemců o prohlídku? Neusněte na vavřínech, s každým dalším dnem bude zájemců ubývat.

Nemáte rádi, když se lidé škatulkují a zařazují do skupin? Při prodeji nemovitosti udělejte raději výjimku. Rozlišení zájemců na „zralé“, „střední“ a „turisty“ Vám pomůže vybrat si zájemce, který bude ochoten zaplatit za Vaši nemovitost vyšší cenu.

Víte, na které tři věci byste si měli dát pozor, aby prohlídka nemovitosti proběhla v pořádku a posílili jste tak zájem zájemce o nemovitost?