775 706 010
V pracovní dny od 10 do 18 hodin

Neničte si vlastní byt. Nevypadá to pak hezky:-)

Tomáš Prčík, 29.6.2018

Na jaře 2018 jsme dostali zakázku, abychom klientům pronajali byt v Praze u Rajské zahrady. Jak vidíte sami na úvodu do videa, jeho obyvatelé nalepili na spodní hranu vchodových dveří tmavý molitan, který se samozřejmě časem „vyžvachlal“ a potrhal.  Vchodové dveře do bytu a do domu jsou přitom takovým „prvním podáním si ruky“ s novým domovem – podobně, jako s člověkem.

Ještě víc než u bytů k prodeji je u bytů k pronájmu důležité, abyste nájemníkům předávali byt vymalovaný, čistý, nezanedbaný, bez rozbitého vybavení. Proč? Protože spořádaný nájemníci Vám do takového bytu bydlet nepůjdou. A když, tak se budou snažit Vám co nejrychleji z nájmu „utéct“. Naopak se rádi nastěhují ti, kteří bydlení v zanedbaném bytě považují za normální. A budou v něm takto podle „svého“ i bydlet.

Proto, když pronajímáme klientům byt nebo dům, bez nároku na honorář za organisování řemeslníků jim ho nejdřív „dáme do parády“ – necháme ho vymalovat, vyčistit spáry, opravit vadné vybavení a rozbité vybavení odvézt. Aby „dostali“ slušné nájemníky.

Napadlo mě k tomu natočit krátké video s několika radami. S tím, co se v něm dozvíte, sice žádnou díru do světa při prodeji nebo při pronájmu neuděláte. Nebude to určitě to nejdůležitější, co se o prodeji nebo pronájmu nemovitostí dozvíte. Ale přece jenom, Váš byt bude vypadat víc k světu. A díky tomu přitahovat movitější kupující nebo nájemníky.

Stáhněte se e-book

Pokud od nás chcete více rad, jak výhodně prodat nebo pronajmout svoji nemovitost, stáhněte si e-book vlevo nahoře.